Hakkımızda

   KAHRAMAN ISI 25 Yıllık iş tecrübesi ile ısıtma taahhüt mekanik tesisat sektöründe yılların deneyim ve tecrübesiyle müşteri memnuniyetine önem vererek faaliyetlerini sürdürmüştür.Firmamız İGDAŞ yetki belgesine haiz olup sanayi projeleri domestik ve iç tesisat projeleri.Endüstriyel, mutfak, merkezi sistem, fabrika imalathaneler. Kat kaloriferi, mekanik tesisat ve ısıtma sistemlerinde uzman kadrosu ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir.


KAHRAMAN ISI KURUMSAL YÖNETİMAna ilke olarak KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ esas alınmıştır. KAHRAMAN ISI kendi hakları ve muhatap olduğu özel ve tüzel kişilerin haklarının kutsal olduğunu kendisine prensip kabul etmiş ve hiçbir zaman bundan taviz vermeden faaliyetlerine devam etmeyi ilke edinmiştir.

Müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek için bir adet merkez depo dört adet şube olmak üzere toplam beş adet hizmet ve satış noktamız bulunmaktadır.

KAHRAMAN ISI; Üretimini gerçekleştirdiği: ısı cihazları ve tesisat armatürlerinin yanı sıra dağıtımını üstlendiği sektörde önemli markalarında ürünlerini bünyesinde bulundurarak müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.   


ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ


  • Müşteri ve çalışanların tatminini sağlamak,
  • Entegre Sistemi’ni standartlara uygun olarak tatbik etmek ve sürekliliğini sağlamak,
  • Müşterilerimize uluslar arası kabul edilmiş değerler ve standartlarda hizmet sunmak,
  • Çalışanlarımızın sağlıklı bir şekilde görevlerini yapmalarını sağlamak,
  • Müşterilerimize ait olan çalışma alanlarında azami titizliği göstererek Müşterilerimize zamanında ve eksiksiz teslimat yapmak.
  • Yükümlülüğünü aldığımız taahhüt işlerini zamanında ve hatasız teslim etmek.
  • Topluma ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize tüm KAHRAMAN ISI personeli olarak sıcak samimi ve örnek davranışlar sergilemek.